Tanie loty na Majorke

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Wrocławia
na Majorke od 107,00

Wylot

Wylot z: Wrocław, Polska Lotnisko wylotu: Wrocław, Strachowice (WRO)

Przylot

Przylot do: Majorka, Hiszpania Lotnisko przylotu: Palma de Mallorca, Baleary, Hiszpania (PMI)

  • Linie lotnicze: Ryanair Poznan Majorka Wizzair Poznań Majorka

Cena od 107.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Wrocławia na Majorke tanimi liniami lotniczymi

Bezpośrednie przeloty z Wrocławia na Majorkę to należące do Hiszpanii, największe miasto i stolica wyspy Majorka. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych na Majorkę - Rezerwacja online lub telefoniczna.

Bezpośrednie przeloty z Wrocławia na Majorkę. Połączenia w sezonie letnim 2018 oferują linie lotnicze Ryanair dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Wrocławia we wtorki odbywają się o godz 09:40, lądowanie na Palma de Mallorca o godz 12:25, natomiast w soboty o godz 09:45-12:30. Loty relacji odwrotnej z Majorki do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 13:00-15:45, natomiast w soboty o godz 13:10-15:55. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych na Majorkę. Bilety w promocyjnych cenach, możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Loty z Wrocławia na Majorke. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

LO

LO 8669

  • 2020-08-12 07:20 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-12 10:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

LO

LO 8669

  • 2020-08-19 11:10 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-19 15:00 Wrocław (WRO)

2h 50m / Bezpośrednio

Cena: 390 PLN

FR

FR 8031

  • 2020-08-08 18:15 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-08 21:00 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR

FR 8031

  • 2020-08-15 21:35 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-16 01:20 Wrocław (WRO)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 403 PLN

FR

LO 8669

  • 2020-08-12 07:20 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-12 10:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR

LO 8669

  • 2020-08-15 21:35 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-16 01:20 Wrocław (WRO)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 445 PLN

LO Wylot

LO 3850

  • 2020-08-12 06:15 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-12 07:20 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 8501

  • 2020-08-12 08:00 Warszawa (WAW)
  • 2020-08-12 11:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

FR

LO 8501

  • 2020-08-15 21:35 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-16 01:20 Wrocław (WRO)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 455 PLN

LO 8669

  • 2020-08-12 07:20 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-12 10:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

LO Powrót

LO 8502

  • 2020-08-20 12:10 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-20 15:20 Warszawa (WAW)

7h 25m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3847

  • 2020-08-20 18:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-08-20 19:35 Wrocław (WRO)

7h 25m / 1 przesiadka

Cena: 460 PLN

LO 8669

  • 2020-08-12 07:20 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-12 10:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

LO Powrót

LO 8502

  • 2020-08-21 12:10 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-21 15:20 Warszawa (WAW)

7h 25m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3847

  • 2020-08-21 18:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-08-21 19:35 Wrocław (WRO)

7h 25m / 1 przesiadka

Cena: 460 PLN

LO Wylot

LO 8683

  • 2020-08-09 08:10 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-09 10:50 Barcelona (BCN)

Czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 2495

  • 2020-08-09 22:10 Barcelona (BCN)
  • 2020-08-09 23:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 14h 55m / 1 przesiadka

FR

FR 2495

  • 2020-08-15 21:35 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-16 01:20 Wrocław (WRO)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 459 PLN

LO 8669

  • 2020-08-12 07:20 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-12 10:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

LO Powrót

LO 8502

  • 2020-08-18 12:10 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-18 15:20 Warszawa (WAW)

21h 10m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3851

  • 2020-08-19 08:20 Warszawa (WAW)
  • 2020-08-19 09:20 Wrocław (WRO)

21h 10m / 1 przesiadka

Cena: 460 PLN

FR 8031

  • 2020-08-08 18:15 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-08 21:00 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

W9 Powrót

W9 5126

  • 2020-08-20 12:15 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-20 13:35 Londyn (LTN)

13h 40m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1804

  • 2020-08-20 22:55 Londyn (LTN)
  • 2020-08-21 01:55 Wrocław (WRO)

13h 40m / 1 przesiadka

Cena: 473 PLN

W6 Wylot

W6 1831

  • 2020-08-11 08:10 Wrocław (WRO)
  • 2020-08-11 09:35 Dortmund (DTM)

Czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 2038

  • 2020-08-11 22:20 Dortmund (DTM)
  • 2020-08-12 00:35 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

FR

FR 2038

  • 2020-08-15 21:35 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-08-16 01:20 Wrocław (WRO)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 476 PLN